Hakkımızda

Mobilya Çarşı

Mobilya Çarşı

       Mobilya Çarşı, Türkiye'nin mobilya merkezi olarak kabul edilen İnegöl'de 1970'li yıllara dayanan baba mesleğinden alınan deneyim, birikim ve ikinci jenerasyonun bu deneyime katmış olduğu bilgi, teknolojik imkan ve Türkiye çapındaki ulusal mobilya markalarındaki yöneticilik tecrübesi ile kurulmuştur. 2008 yılı itibariyle internet teknolojisinden faydalanarak e-ticaret sektörüne adım atan Mobilya Çarşı , dinamik kadrosu ile kurulduğu ilk günlerde olduğu gibi bu günde kalite ve güven ilkesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.


        Satış sistemimiz : Mobilya ve koltuk takımı üretimi yapan firmalar ürettiklerini toptan satış pazarlama politikasıyla ülkemizin dört bir yanında hizmet veren mobilya satış mağazalarına ulaştırırlar. Mobilya satış mağazaları ise İnegöl Mobilya üreticisinden toptan fiyatlarla aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine mağaza genel giderlerini, depolama, nakliye ve kar marjlarını ilave ederek perakende satışa sunarlar.


       Mobilya Çarşı bu giderleri ortadan kaldırarak mobilyaya dair her şey üreticiden tüketiciye direkt ulaştığı için yapılan alışverişler tüketiciye %50'ye yakın karlılık sağlar. Ayrıca İnegöl merkezli olmanın avantajı ile üretici firmalardan satış sonrası hizmette garanti vermektedir.

Mobilya Takip
Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek