Teslimat ve Montaj

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ TESLİMAT


       İnegöl Mobilyasının en özgün ve en avantajlı ürünlerini müşterilerine sunan Mobilya Çarşı, siparişiniz olan ürünleri de Türkiye'nin neresinde olursanız olun kapınızın önüne kadar ÜCRETSİZ teslim ediyor.

       Ücretsiz kargo hizmetimiz, İnegöl ve civarı şehirlere kendi araçlarımızla, bunun dışındaki şehirlere ise, sadece mobilya taşımacılığı yapan, konusunda deneyimli lojistik firmaları aracılığıyla sigortalı nakliye garantisiyle yapılmaktadır. Bununla birlikte teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan dolayı büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilinde bulunduğunuz konuma en yakın merkezi noktaya bırakılmaktadır.


ÜCRETSİ MONTAJ HİZMETİ


Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Mobilya Çarşı, ürünlerinizin montajında da sizin yanınızda. Mağazalarımızın bulunduğu Bursa, İstanbul ve Denizli illeri başta olmak üzere, Bursa/İstanbul yol güzergahında bulunan il ve ilçelerde, satın almış olduğunuz ürünlerin montaj hizmeti ÜCRETSİZ olarak tarafımızdan verilmektedir. 

Bunun dışında yer alan şehirlerde ise, cüzi bir ücret mukabilinde Mobilya Çarşı organizasyonu dahilinde montaj hizmeti verilmektedir. 


Ücretsiz montaj hizmeti verdiğimiz şehirleri öğrenmek veya diğer şehirlerdeki montaj hizmeti konusunda daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. 


NAKLİYE ve TESLİMAT ŞARTLARI

- Siparişiniz olan ürünlerin teslimatı, siparişi veren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da yapılabilir. 

- Montaj hizmeti ile birlikte teslimat yapılmayan siparişlerinizde teslimat yeri bina önündedir.

- Siparişiniz, tarafınıza bildirilen ürün termin gününe müteakip bulunduğunuz şehre göre 1-3 gün arasında teslim edilmektedir. Mevsimsel ve benzeri olumsuz koşullar olması durumunda ise bu süreye ilaveten tarafınıza bilgi verilen en kısa sürede siparişiniz adresinize teslim edilir. Kargo konusunda daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Mobilya Takip
Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek